http://troickaschool.at.ua/sml2/33348269.png
http://troickaschool.at.ua/sml2/dzvonik.gifhttp://troickaschool.at.ua/sml2/dzvonik.gifhttp://troickaschool.at.ua/2_str_nepolnaja_versija.jpghttp://troickaschool.at.ua/sml2/dzvonik.gifhttp://troickaschool.at.ua/sml2/dzvonik.gif   http://troickaschool.at.ua/sml2/Troitske_s.gif
http://troickaschool.at.ua/sml2/6ff3a419fd5d9b7f19df2ebe8bd4e477.gifhttp://troickaschool.at.ua/sml2/ukraina-edina.jpghttp://troickaschool.at.ua/sml2/6ff3a419fd5d9b7f19df2ebe8bd4e477.gifhttp://troickaschool.at.ua/sml2/ukraina-edina.jpghttp://troickaschool.at.ua/sml2/6ff3a419fd5d9b7f19df2ebe8bd4e477.gifhttp://troickaschool.at.ua/sml2/ukraina-edina.jpghttp://troickaschool.at.ua/sml2/6ff3a419fd5d9b7f19df2ebe8bd4e477.gif
Меню сайту
Сайти вчителів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 75
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Випадкове фото
Міні-чат
Святкуймо разом
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2016 - 2017 н.р.

Українська мова та література

ІІІ – Римбалович Вікторія

Інформаційні технології

І місце-Мельник Олена( 7 кл)

Правознавство

9 клас

II місце - Прозоров Денис

Іноземна мова

11 клас

III місце - Тищенко Сергій

Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

9 клас

III місце - Лотарєва Дар'я

Математика

7 клас

III місце - Мельник Олена

Російська   мова та література
11 клас
ІІ–  Тищенко Сергій, Троїцька ЗОШ

інформатика

 

 9 клас 

ІІІ- Прозоров Денис, Троїцька ЗОШ

 

11 клас 

ІІІ-   Тищенко Сергій, Троїцька ЗОШ 

Хімія

7 клас

ІІІ- Мельник Олена, Троїцька ЗОШ

 

http://troickaschool.at.ua/sml2/20699148.gifhttp://troickaschool.at.ua/sml2/20699148.gif

 

Творчі здобутки учнів нашої школи

2015/16 н.р.

Районний конкурс "Молодь обирає здоров'я"

II місце зайняла команда "Крок вперед" (керівник Савечко Я.В.) у літературній композиції

II місце зайняла фотографія "Рух - запорука здоров'я" (Автор- Чернявський Д.,керівник - Савечко Я.В.)

III місце зайняв плакат "Життя - це рух, а рух - це здоров'я" (керівник - Прозоров Р.В.)

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» (листопад – грудень 2015)

II місце зайняв Усенко Максим, учень 2 класу , керівник Луцька Л.П. (у номінації «Новорічний вінок»)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки творчих робіт «Український сувенір» (листопад – грудень 2015)

III місце зайняв Асанов Едуард, учень 2 класу Троїцької ЗОШ, робота «Декоративна дощечка», керівник Луцька Л.П. ( у номінації "Предмети вжитку")

Районна
акція  до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими (листопад 2015)

В номінації "Плакат" ІІІ місце зайняла колективна робота учнів 8 класу Троїцької ЗОШ,«Памятай: життя - мить», керівник Прозоров Р.В.

Районний конкурс

учнівської творчості, присвячений пам’яті жертв Голодомору (листопад 2015)
В номінації «Плакат» III місце зайняв учень 8 класу Прозоров Денис з роботою «Пам’ятай», керівник Прозоров Р.В.

Районний конкурс учнівської творчості
«На Святого Миколая творча іскорка палає!»

У номінації «Найкращий малюнок»:
ІІ місце – Прозоров Денис, робота «З днем Святого Миколая», Троїцька ЗОШ, керівник  Прозоров Р.В.

У номінації «Солоне тісто»

ІІІ місце – Асанов Едуард, робота «Подарунок Миколаю», Троїцька ЗОШ, керівник Луцька Л.П.

Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2015 - 2016 н.р.

Основи інформатики та обчислюваної техніки

III місце - учень 10 класу Тищенко Сергій

III місце - учень 11 класу Здубіцький Євген

Трудове навчання

I місце - учень 8 класу Прозоров Денис

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2014-2015 н.р.

ІКТ

III місце - Прозоров Денис, учень 7 класу

III місце - Тофтул Анна, учениця 11 класу

Українська мова та література

ІІ місце - Тофтул Анна, учениця 11 класу

Хімія

ІІ місце - Прозоров Денис, учень 7 класу

Інформатика та ОТ 

ІІІ місце - Тищенко Сергій, учень 9 класу

ІІІ місце - Бугайова Анастасія, учениця 11 класу

Історія

ІІІ місце - Сохань Олександр, учень 8 класу

Математика

ІІ місце - Шарт Олексій, учень 7 класу

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської   молоді ім. Тараса Шевченка

ІІ місце –Римбалович Вікторія, учениця 8 класу

Районний конкурс учнівської творчості, присвячений пам'яті жертв Голодомору

III місце в номінації "Малюнок" - Котруца Анна, учениця 5 класу

Вхід на сайт
Пошук
Час
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
Вітаємо

Вітаємо іменинників лютого:

- Луцьку Л.П.

- Хомич В.В.

- Шарт Г.М.

- Дітковську С.

- Удовицьку О.

- Хоменко Н.

- Удовицьку Д.

- Усатого І.

- Камшечко В.

- Джумагелдієва М.

- Римбалович В.

- Посад В.

- Хомич А.

- Шарт О.

Прогноз погоди

Корисні посилання

Корисні посилання